OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ZAWODNIKÓW
KW GOPŁO W LATACH 1998/2019

Sukcesy 1998r

  • Sobczak A(1xchł) I miejsce PZTW Młodzików
  • Kaczmarek K(1xdz) I miejsce PZTW Młodziczek
  • Janeczek,Chojnowski,Manicki,Juskowiak,st:Drzewiecki(4x+chł) II miejscePZTW
  • Andrzejewska,Nowaczyk,Luzak,Juskowiak( 4x-dz) I miejsce PZTW

Podsumowanie (PZTW Młodzików)

  • I miejsce:"KW Gopło Kruszwica"-27 pkt.
  • II miejsce:"WTW Warszawa"-19 pkt.
  • III miejsce:"KTW Kalisz"-15pkt

Rok 1999. Mistrzostwa Polski juniorów mł"OOM".

  • Arnold Sobczak(1xMJM) II miejsce
  • Sobczak,Chojnowski,Manicki Janeczek(4xMJM) II miejsce
  • Andrzejewska,Badyniak,Rogozińska,Lewandowska,Nowaczyk,
    Cicha,Chmielewska,Małachowska,Pacia
    III miejsce (8+KJM)

Podsumowanie OOM

  • Imiejsce :"Poznania Poznań"-72pkt.
  • II miejsce ;"RTW Bydgostia Kabel"-58pkt
  • III miejsce :"SMS Toruń"-43pkt
  • VII miejsce:"KW Gopło Kruszwica"-28pkt.

Olimpiada 2000 w Kruszwicy

  • Arnold Sobczak(1xMJM) I miejsce w kat. juniorów młodszych
  • Sobczak Arnold,Janeczek Krzysztof,Chojnowski Artur,
    Manicki jakub,st:Sobczak Jan(4x+MJM)
    I miejsce w kat. juniorów młodszych
  • Andrzejewska,Małachowska,Lewandowska,Rogozińska,
    Chmielewska,Cicha,Nowaczyk,Luzak,Badyniak
    III miejsce w kat. juniorek młodszych (8X+KJM)
  • Juskowiak,Janeczek,Manicki,Chojnowski(4xMJM) III miejsce w kat. juniorów młodszych

Trenerem tych osad jest Robert Januszek
Podsumowanie

  • I miejsce:"Poznania Poznań"-65pkt.
  • II miejsce:"PTW SMS Płock"53pkt.
  • III miejsce:"WTW Warszawa"42pkt.
  • IV miejsce:"KW Gopło Kruszwica"-40pkt.

Mistrzostwa Polski Długodystansowe w Warszawie 2000

  • Arnold Sobczak II miejsce(1xMJ)

Regaty Nadbałtyckie w Estonii 2000.

  • Sobczak Arnold,Janeczek Krzysztof,Chojnowski Artur,Kwasniewski Grzegorz (4xMJ) III miejsce.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzików PZTW Kruszwica 2001r
Złote medale:

  • Sobczak Arnold jedynka juniorów,
  • Szczepaniak Daniel jedynka chłopców

Srebrne medale:

  • Sobczak Mateusz jedynka chłopców,
  • Ósemka chłopców:
    Majchrzak Tomasz,Kowal Tomasz,Kowal Michał,
    Dzazga Filip,Nyk Szymon, Chromiński Maciej,
    Bagrowski Mikołaj, Rogozinski Tomasz, sternik: Kaczmarek Bartłomiej.
  • Ósemka ze sternikiem dziewczat:
    Lewandowska Angelika,,Małachowska Wiolleta, Cicha Monika,
    Rogozińska Dorota,Wiatr Anna,Józefowska Marta,
    Chojnowska Katarzyna,Rosciszewska Daria, sternik: Czochór Marta

Brazowy medal:

  • Czwórka podwójna juniorów:
    Sobczak Arnold,Chojnowski Artur, Manicki Jakub, Janeczek Krzysztof

Regaty Nadbałtyckie w Sant Petesburgu 2001.

  • Sobczak Arnold(1xMJ) II miejsce
  • Wilinski Michał,Janeczek Krzysztof,Chojnowski Artur,Kwasniewski Grzegorz (4xMJ) III miejsce

Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Warszawie 2001

  • Sobczak Arnold(1xMJ) II miejsce
  • Janeczek Krzysztof,Chojnowski Artur,Matuszewski Paweł,Polatowski Kamil (4xMJ) III miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów 2002 oraz PZTW Młodzików w Kruszwicy.

  • Arnold Sobczak(1xMJ) I miejsce
  • Lewandowska Angelika,Rogozińska Dorota(2xKJL) II miejsce
  • Chuda Joanna (1xDZ) III miejsce
  • Majchrzak Tomasz, Rogoziński Tomasz (2xCh) I miejsce
  • Kowal Tomasz,Chromiński Maciej,Drzazga Filip,Bagrowski Mikołaj (4xCh) II miejsce

Podsumowanie MP 2002

  • I miejsce :"PTW Płock"-107pkt.
  • II miejsce ;"RTW Bydgostia Kabel"-88pkt
  • III miejsce :"Poznania"-84pkt.
  • V miejsce:"KW Gopło Kruszwica"-68pkt

Podsumowanie PZTW Młodzików

  • I miejsce:"WTW Warszawa"-27 pkt.
  • II miejsce:"MOS Warszawa"-19 pkt.
  • III miejsce:"Gopło Kruszwica"-18pkt

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2003 w Bydgoszczy

  • Majchrzak Tomasz,Kowal Tomasz,Kowal Michał,Bagrowski Mikołaj(4xMJ) III miejsce

Mistrzostwa PZTW Młodzików 2003 w Poznaniu

  • Rogoziński Tomasz (1XCH) Imiejsce

Mistrzostwa Polski Młodzieżowe w Poznaniu 2003

  • Janeczek Krzysztof,Wiliński Michał,Mikołajczak Błażej,Chojnowski Artur (4xMB) III miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów w Poznaniu 2004

  • Janeczek Krzysztof,Wiliński Michał,Mikołajczak Błażej,Januszek Artur (4xMA) III miejsce

Mistrzostwa Polski Młodzieżowe w Kaliszu 2004

  • Janeczek Krzysztof,Wiliński Michał,Mikołajczak Błażej,Januszek Artur (4xMB) III miejsce
  • Wiliński Michał,Januszek Artur (2xMB) III miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004 w Kaliszu

  • Majchrzak Tomasz,Bagrowski Mikołaj,Rogoziński Tomasz,Ettinger Dariusz (4xMJM) I miejsce
  • Maciakiewicz Dalia,Dzwoniarkiewicz Marta,Rosińska Monika,Lewandowska Dorota (4-KJM) II miejsce
  • Maciakiewicz Dalia,Dzwoniarkiewicz Marta,Rosińska Monika,Lewandowska Dorota,Chuda Joanna,Sibiga Anna,Hermanowska Monika,Każmierczak Julia,Springer Marta (8+KJM) III miejsce

Mistrzostwa PZTW Młodzików w Kaliszu 2004

  • Strzelecki Sebastian (1XCH) Imiejsce
  • Mikołajczewski Artur,Zdyb Jarosław (2XCH) III miejsce

Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Warszawie 2004

  • Kowal Tomasz (1xMJ) I miejsce
  • Rogozińska Dorota,Małachowska Wioleta (2-KB) III miejsce

Regaty Olimpic Hopes w Piestanach Słowacja 2006

  • Mikołajczewski Artur Strzelecki Sebastian IIImiejsce 2XMJM

Mistrzostwa Seniorów 2006 Poznań

  • Smoliński Rafał,Sarnowski Marcin sternik Januszek Bartosz I miejsce 2+MA
  • Smoliński Rafał,Sarnowski Marcin ,Janeczek Krzysztof,Wiliński Michał sternik Januszek Bartosz
    II miejsce 4+MA
  • Sobczak Arnold,Januszek Artur III miejsce 2xMA

Mistrzostwa Polski Juniorów w Bydgoszczy 2006

  • Kowalski Jerzy I miejsce 1xMJL
  • Kowalski Jerzy ,Kowal Tomasz,Majchrzak Tomasz,Ettinger Dariusz III miejsce 4xMJ

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006 w Kruszwicy

  • Strzelecki Sebastian,Mikołajczewski Artur,Kawecki Dawid,Kaczmarek Michał 4xMJM III miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2006 w Kruszwicy

  • Sobczak Arnold,Janeczek Krzysztof,Wiliński Michał,Szczepaniak Daniel
    4xMB II miejsce
  • Sobczak Arnold I miejsce 1xMB

Mistrzostwa Polski PZTW 2006 w Kruszwicy

  • Sobczak Krzysztof,Majchrzak Krzysztof,Cugier Tomasz,Mikołajczak Artur
    4xCH I miejsce

Mistrzostwa Seniorów 2007 Poznań

  • Smoliński Rafał,Sarnowski Marcin sternik Januszek Bartosz I miejsce 2+MA
  • Sobczak Arnold,Januszek Artur,Szczyrba Artur,Chojnowski Artur III miejsce 4xMA
  • Kowalski Jerzy 1xML V miejsce
  • Smoliński Rafał,Sarnowski Marcin ,Janeczek Krzysztof,Chojnowski Artur,Szczyrba Artur,Szczepaniak Daniel Sledzik Artur,Januszek Artur sternik Januszek Bartosz
    VI miejsce 8+MA
  • Sobczak Arnold III miejsce 1xMA

Mistrzostwa Polski Juniorów 2007 w Bydgoszczy

  • Kaczmarek Michał,Mikołajczewski Artur 2xMJ X miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2007 w Kruszwicy

  • Kawecki Dawid 1xMJM II miejsce
  • Sobczak Krzysztof,Majchrzak Krzysztof,Cugier Tomasz,Mikołajczak Artur
    4xMJM VII miejsce
  • Kruszyńska Ewa,Małecka Joanna,Worek Marta,Dziekaniak Marta
    4xKJM IX miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów 2008r w Poznaniu

  • Mikołajczewski Artur 1xMJL II miejsce
  • Kawecki Dawid,Kaczmarek Michał 2xMJ IV miejsce

Mistrzostwa PZTW Młodzików 2008 Kruszwica

  • Sądel Bartosz II miejsce 1xCH
  • Grochot Agnieszka,Ostrowska Karolina 2xDZ V miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów 2008 wPoznań

  • Sobczak Arnold 1xMA II miejsce
  • Chojnowski Artur,Szczyrba Marcin sternik Sądel Bartosz 2+MA III miejsce
  • Śledzik,Sobczak2xMA I miejsce
  • Śledzik,Kowalski,Szczyrba,Chojnowski 4xMA II miejsce

Baltic Cup 2008 Tempere

  • Kawecki Dawid,Paziewski Paweł 2xMJ I miejsce

Akademickie Mistrzostwa Świata 2008

  • Sobczak Arnold 1xMA II miejsce
  • Kowalski Jerzy 8+MA II miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2009r w Kruszwicy

  • Kaczmarek Maciej 1xMJM miejsce III

Mistrzostwa Polski Juniorów 2009r w Bydgoszczy

  • Kawecki Dawid 1xMJ III miejsce
  • Cugier Tomasz,Majchrzak Krzysztof 2xMJ IX miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów 2009 wPoznań

  • Kowalski Jerzy,Mikołajczewski Artur 2xML I miejsce
  • Artur Śledzik, Arnold Sobczak, Michał Wiliński, Jerzy Kowalski

Mistrzostwa Młodzieżowe oraz PZTW Młodzików 2009 Kruszwica

  • Kowalski Jerzy 1xMBL miejsce I
  • Kowalski Jerzy,Mikołajczewski Artur 2xMBL I miejsce
  • Kaczmarek Michał,Kowalski Jerzy,Mikołajczewski Artur,Szczepaniak Daniel 4xMB miejsce III
  • Sądel Bartłomiej 1xCH II miejsce
  • Ostrowski Michał,Wiśniewski Jakub 2x CH II miejsce
  • Januszek Bartosz 1x CH X miejsce

Mistrzostwa Świata Juniorów 2009 w Brive-la-Gaillarde Francja

  • Kawecki Dawid V miejsce na czwórce

Akademickie Mistrzostwa Europy 2009 w Kruszwicy

  • Arnold Sobczak na jedynce Imiejsce
  • Mikołajczewski Artur, Kowalski Jerzy na dwójce wagi lekkiej I miejsce
  • Kowalski Jerzy na jedynce wagi lekkiej I miejsce
  • Sobczak Arnold, Wiliński Michał na czwórce podwójnej I miejsce
  • Mikołajczewski Artur, Kowalski Jerzy, na czwórce wagi lekkiej I miejsce

Mistrzostwa Europy Seniorów 2009 w Brześciu

  • Arnold Sobczak na czwórce IIImiejsce
  • Kowalski Jerzy na dwójce wagi lekkiej V miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów 2010

  • Wiliński Michał,Śledzik Artur,Mikołajczewski Artur,Kawecki Dawid na czwórce podwójnej IIImiejsce
  • Szczyrba Artur,Chojnowski Artur sternik Wiśniewski Jakub III miejsce na dwójce ze sternikiem

Mistrzostwa Krajów Wyszechradzkich Kruszwica 2010

  • Sądel Bartosz IV miejsce na czwórce

Mistrzostwa Polski Juniorów Kruszwica 2010

  • Kaczmarek Maciej, Majchrzak Krzysztof IX miejsce na deblu
  • Cucier Tomasz XIII miejsce jedynka wagi lekkiej

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 22-25.07.2010 Poznań

  • Sądel Bartłomiej,Zasada Adrian,Kościński Mateusz,Januszek Bartosz V miejsce na czwórce

Mistrzostwa Polski Młodzieżowe oraz PZTW młodzików 30.07-1.08.2010 Kruszwica

  • Kowalski Jerzy I miejsce jedynka wagi lekkiej 1xMBL
  • Mikołajczewski Artur II miejsce jedynka wagi lekkiej 1xMBL
  • Kowalski Jerzy,Mikołajczewski Artur I miejsce dwójka wagi lekkiej 2xMBL
  • Kowalski Jerzy,Mikołajczewski Artur,Bagrowski Mikołaj,Kawecki Dawid II miejsce na czwórce 4xMB
  • Ostrowski Michał,Wiśniewski Jakub III miejsce debel młodzików 2xCH
  • Wejman Julita,Szulc Justyna VII miejsce debel młodziczek 2xDZ

Regaty Olimpic Hopes Velence 4-5.06.2011

  • Sądel Bartłomiej,Dominik Czaja I miejsce na dwójce juniorów

Mistrzostwa Polski Seniorów 4-5.06.2011 Poznań

  • Kowalski Jerzy,Mikołajczewski Artur I miejsce dwójka wagi lekkiej 2xML
  • Kowalski Rafał VI miejsce na jedynce wagi lekkiej 1xML

Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań 2012

  • Kowalski Jerzy ,Mikołajczewski Artur I miejsce dwójka wagi lekkiej 2xML

Puchar Świata Seniorów Eton 2013

  • Mikołajczewski Artur I miejsce dwójka wagi lekkiej 2xML

Mistrzostwa Polski Seniorów 2013

  • Mikołajczewski Artur ,Kowalski Jerzy I miejsce dwójka wagi lekkiej 2xML
  • Mikołajczewski Artur I miejsce jedynka wagi lekkiej 1xML

Uniwersjada w Kazaniu 8 VII 2013

  • Kowalski Jerzy II miejsce jedynka wagi lekkiej 1xML

Mistrzostwa Polski Juniorów 18-21 VII 2013 Poznań

  • Januszek Bartosz,Wiśniewski Jakub V miejsce dwójka wagi lekkiej 2xMJL
  • Szulc Justyna VI miejsce jedynka wagi lekkiej 1xKJL
  • Wejman Julita,Fijałkowska Dominika VII miejsce dwójka podwójna juniorek 2xKJ

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 25-28.07.2013 Kruszwica

  • Boguś Łyczak III miejsce jedynka juniorów 1xMJM

Mistrzostwa Świata Seniorów Korea 2013

  • Mikołajczewski Artur dwójka podwójna wagi lekkiej 2xML VII miejsce

Mistrzostwa Młodzieżowe , Mistrzostwa PZTW Młodzików 2-4.09.2013 Kruszwica

  • Kaczmarek Maciej jedynka seniorów 1xMB IX miejsce
  • Jeśman Kamil,Juskowiak Emil dwójka podwójna chłopców 2xCH V miejsce
  • Nadzieja Dominik jedynka chłopców 1xCH XI miejsce

Akademickie Mistrzostwa Europy 5-8.09.2013 Poznań

  • Kowalski Jerzy jedynka seniorów wagi lekkiej 1xML I miejsce
  • Kaczmarek Michał jedynka seniorów 1xMA VI miejsce

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Seniorów  4.10.2014 Kruszwica

  • Kowalski Rafał  jedynka wagi lekkiej 1xML III miejsce

Baltic Cup 27-28.09.2014 Dania

  • Łyczak Bogumił II miejsce 2xMJ

Puchar Świata Eton 2014

  • Mikołajczewski Artur I miejsce 2xML

Mistrzostwa Polski Seniorów 6-8.06.2014 Poznań

  • Mikołajczewski Artur I miejsce 1xML
  • Kowalski Rafał ,Mikołajczewski Artur II miejsce 2xML

Mistrzostwa Polski  Ergowiosla  31.01.2015 Szczecin

  • Mikołajczewski Artur I miejsce  waga lekka

Mistrzostwa Polski Seniorów 18-19.04.2015r.Poznań

  • Mikołajczewski Artur I miejsce 1xML
  • Kowalski Jerzy  II miejsce 1xML


Mistrzostwa Polski Juniorów 18-19.07.2015r.Poznań

  • Łyczak Bogumił I miejsce 1xMJ

OOM 24-26.07.2015r. Kruszwica

  • Rzepecka Wiktoria, Baśniak Kinga III miejsce 2-KJM

Uniwersjada w Korei 7-10.07.2015

  • Kowalski Jerzy I miejsce 1xML

Mistrzostwa PZTW 1-2.08.2015r Kruszwica

  • Sieradzka Wiktoria II miejsce 1xDZ

Długodystansowe Mistrzostwa Polski 19.09.2015r Kruszwica

  • Bogumił Łyczak II miejsce 1xMJ
  • Damian Dominiak , Mateusz Michalak III miejsce 2-MJ
  • Dawid Lewandowski, Robert Kubiak III miejsce 2-MJL.

Mistrzostwa Polski Seniorów 2-3.10.2015

  • Kowalski Jerzy,Mikołajczewski Artur II miejsce 2xMA

Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

  • Mikołajczewski Artur ,Jankowski Miłosz VI miejsce 2xML

Mistrzostwa Polski Seniorów 2-3.10.2016

  • Kowalski Jerzy I miejsce 1xML

Mistrzostwa Polski Seniorów na ergometrze 28.01.2017 Laskowice

  • Kowalski Jerzy I miejsce ML
  • Mikołajczewski Artur II miejsce ML

Puchar Świata Seniorów w Poznaniu 17.06.2017

  • Mikołajczewski Artur I miejsce 1xML
  • Kowalski Jerzy III miejsce 2xML

Puchar Świata Seniorów w 8.07.2017 Lucerna

  • Mikołajczewski Artur I miejsce 1xML

Długodystansowe Mistrzostwa Polski 16.09.2017 w Kruszwicy

  • Domalska Patrycja III miejsce 1xKJL

Mistrzostwa Świata Seniorów na ergometrze 18.02.2018 USA

  • Mikołajczewski Artur I miejsce 1xML

Puchar Świata Seniorów Belgrad 1-3.06.2018 SERBIA

  • Kowalski Jerzy/Jankowski Miłosz I miejsce 2xML

Mistrzostwa Polski Seniorów Poznań 9-10.06.2018

  • Kowalski Jerzy I miejsce 1xML

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Juniorów 9-10.09.2018 Kruszwica

  • Domalska Patrycja I miejsce 1xKJL

Baltic Cup 29-20.09.2018 Kruszwica

  • Domalska Patrycja na 4xKJ Polska III miejsce 2000m i 500m

Trenerami osad są :
Januszek Robert i Kazimierz Naskręcki

Logowanie




www.kwgoplokruszwica.pl