10.12.2021 odbyło się spotkanie przedświąteczne Zarządu Klubu Wioślarskiego Gopło Kruszwica.

Podczas uroczystej kolacji głos zabrał prezes klubu Stefan Janeczek, który przedstawił sukcesy klubu w sezonie 2021.

Na szczególną uwagę zasłużył występ na olimpiadzie w Tokio 2020 „Naszych Kruszwickich Olimpijczyków” Jerzego Kowalskiego i Artura Mikołajczewskiego (obecnie przebywających na zgrupowaniu kadry w Portugalii, gdzie przygotowują się do olimpiady Paryż 2024).

Drugim bardzo istotnym wydarzeniem dla klubu była przeprowadzenie i organizacja Młodzieżowych Mistrzostw Europy w wioślarstwie - Kruszwica 2021 .

Prezes podziękował za prace i pomoc działaczom, sympatykom klubu, sponsorom oraz trenerom.

Czytaj więcej... Czytaj więcej...

Czytaj więcej... Czytaj więcej...

W dniach 28.11-19.12.2021 w Lago Azul (Portugalia) odbędzie się zgrupowanie reprezentacji narodowej seniorów w wioślarstwie. Zgrupowanie to jest pierwszym etapem przygotowań do Igrzysk Olimpijskich PARYŻ 2024. Wśród powołanych są kruszwiccy wioślarze Jerzy Kowalski i Artur Mikołajczewski (dwójka wagi lekkiej).

PS. Wioślarze z Gopła  w Tokio 2020 zajęli VIIIm na dwójce wagi lekkiej.

Czytaj więcej...

 

21 listopadach w Toruniu odbył się sprawozdawczy sejmik  Kujawsko-Pomorskiego Regionalnego Związku Towarzystw Wioślarskich. Podczas zebrania KPRZTW wybrano nowy zarząd na czele którego ponownie stanął  prezesa KW Gopło Kruszwica Stefan Janeczek. Delegaci z klubów wioślarskich  województwa kujawsko-pomorskiego wybrali  również do komisji rewizyjnej Lecha Jarząbka . Obaj działacze z Klubu Wioślarskiego Gopło Kruszwica będą piastować swoje funkcje przez okres cztery lata.

Czytaj więcej...

Logowanie

Partnerzy KW Gopło Kruszwica: