MATERIAŁ www.pztw.pl
Zarząd Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich zawiadamia o Sejmiku Sprawozdawczym Delegatów Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich, który odbędzie się, w dniu 20 czerwca 2026 roku w sali konferencyjnej klubu Gopło w Kruszwicy o godz. 17:00 w I terminie oraz o godz. 17:15 w II terminie.
18.04.2026 w siedzibie klubu odbyło się „Walne Zebranie KW Goplo Kruszwica. W trakcie posiedzenie prezes klubu Stefan Janeczek oficjalnie podziękował za pracę i wkład w krzewienie kruszwickiego wioślarstwa trenerowi Kazimierzowi Naskręckiemu oraz olimpijczykowi Jerzemu Kowalskiemu. W oficjalnym pożegnaniu wzieli udział Burmistrz Kruszwicy Mikołaj Bogdanowicz i poseł RP Dariusz Kurzawa. W trakcie zebrania dokonano wyboru nowego zarządu klubu. Prezesem na nowa kadencję jednogłosnie został Stefan Janeczek.


