25.05.2026 w siedzibie Klubu Wioślarskiego Goplo Kruszwica odbyło się spotkanie organizacyjne ze sztabami zabezpieczającymi organizację zbliżających się Mistrzostw Europy w wioślarstwie . Głównym prowadzącym był prezes Klubu Wioślarskiego Goplo Kruszwica Stefan Janeczek. W spotkaniu brali udział przedstawiciele Policji, WOPR, Straży Pożarnej, NPT oraz WP. Mistrzostwa Europy odbędą się w Kruszwicy 5/6 września 2026 na torze regatowym jeziora Goplo.
