ENEA MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI  oraz   ENEA MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

W  dniach 12 – 13.09.2020 r. na torze regatowym w Kruszwicy odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  oraz Mistrzostwa Polski Młodzików w wioślarstwie (13-14 lat). Wioślarze będą startować na 6-cio pasmowym torze na dystansach :

  • 2000m – kategoria młodzieżowa
  •  1500m- kategoria młodzika

 Organizatorem regat jest Klub Wioślarski GOPŁO Kruszwica pod nadzorem organizacyjnym i merytorycznym PZTW.  Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego  będzie Stefan Janeczek.

 PROGRAM REGAT

  • 12.09.2020 r. – sobota – przedbiegi i repasaże
  • 13.09.2020 r. – niedziela – półfinały i finały

 W związku z obowiązującymi nadal obostrzeniami sanitarnymi na terenie obiektu klubu wioślarskiego Gopło Kruszwica w czasie rozgrywania Mistrzostw Polski Młodzików będą mogły przebywać jedynie startujące młodziczki i młodzicy oraz ich trenerzy, natomiast w czasie rozgrywania Młodzieżowych Mistrzostw Polski będą mogli przebywać jedynie startujące zawodniczki i zawodnicy kategorii młodzieżowej oraz ich trenerzy. Zawodniczki i zawodnicy po swoich mistrzostwach obowiązkowo będą musieli opuścić teren obiektu Klubu Gopło Kruszwica. Pomiędzy wyścigami Mistrzostw Polski Młodzików, Młodzieżowych Mistrzostw Polski każdego dnia następować będzie bezwzględna przerwa przeznaczona na dezynfekcję obiektu. W tym czasie wszyscy uczestnicy mistrzostw są zobowiązani do opuszczenia terenu Klubu Wioślarskiego GOPŁO Kruszwica.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w trakcie tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Polski i Mistrzostw Polski Młodzików ze względu na zachowanie dystansu społecznego nie odbędzie się uroczystość otwarcia imprezy oraz  nie będzie kontroli wagi łodzi.

  Klub Wioślarski Gopło reprezentować będą:

  • Patrycja Domalska 1xKB,
  • Chwalisz Martyna, Godlewska Dagmara 2xDZ,
  • Kacper Dereziński 1xCH

c_250_200_16777215_0_0_images_2020_Program_regat_MP_Kruszwica.jpg

Partnerzy KW Gopło Kruszwica: